29 Gru

Uroczystość św. Rodziny, Jezusa, Maryi i Józefa 29.12.2019 r.

We wtorek Msza św. o godz. 17.00 na zakończenie roku kalendarzowego. Modlitwa dziękczynno-błagalna, podsumowanie całego roku.
W środę Uroczystość świętej Bożej Rodzicielki. Msze św. jak w niedzielę. Za odśpiewanie hymnu: „O Stworzycielu Duchu przyjdź” można uzyskać odpust zupełny.
Kończy się oktawa Narodzenia Pańskiego.
W czwartek wspomnienie św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, Biskupów i Doktorów Kościoła.
W piątek pierwszy piątek miesiąca. Msze św. o godz. 7.00, 14.00 w DPS i 17.00. Osoby chore będę odwiedzał z Komunią św. od godz. 9.00.
W sobotę pierwsza sobota miesiąca.
W przyszłą niedzielę na sumie poświęcenie książeczek do nabożeństwa dla dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii św.
W sobotę od godz. 9.00 sprzątanie kościoła z ul. Surażskiej od strony rzeki.

Kolęda:

W poniedziałek od godz. 9.00 Bojary. Proszę po mnie przyjechać.
We wtorek od godz. 9.00 Borowskie Żaki. Proszę po mnie przyjechać.
W czwartek od godz. 9.00 Borowskie Cibory, Olki, Wypychy. Proszę po mnie przyjechać.
W sobotę od godz. 15.00 ul. Borowska. Początek od najwyższych numerów. Proszę po mnie przyjechać.