01 Lip

Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła 29.06.2014

1. Kończy się miesiąc czerwiec. Dziękuję za uczestnictwo w nabożeństwach czerwcowych. W miesiącu lipcu Msze o godz. 7.00 oprócz najbliższej soboty, kiedy nie będzie Mszy św. o godz. 7.00 a będzie o godz. 18.00.
  2. W czwartek święto św. Tomasza Apostoła. W piątek pierwszy piątek miesiąca Msze o godz. 7.00, 14.00 w DPS i o godz. 18.00. Komunia u osób chorych od godz. 9.00. W sobotę pierwsza sobota miesiąca. W przyszłą niedzielę po sumie procesja eucharystyczna. Taca na Kurię Metropolitalną Białostocką.
  3. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła i kwiaty z rodzin państwa młodych. Następne sprzątanie kościoła w sobotę o godz. 9.00 z ul. Surażskiej od strony DPS.
  4. Dziękuję za ofiary złożone w tym tygodniu na kościół 650 zł. Bóg zapłać.
  5. Zakończył się remont parkanu i izolacja fundamentów kościoła. Rozpoczęła się procedura odbioru i rozliczenia projektu.