27 Paź

Rocznica Konsekracji Kościoła 27.10.2019 r.

W poniedziałek święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
W czwartek od godz. 9.00 będę odwiedzał chorych z Komunią św.
W piątek Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o godz. 9.00, 11.30, potem procesja na cmentarzu z wypominkami, o godz. 16.00 różaniec na cmentarzu i o godz. 17.00 Msza św. Ofiary na tacę na Seminarium Duchowne. W tym dniu post nie obowiązuje.
W sobotę Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze św. o godz. 9.00, 11.30, potem procesja na cmentarzu z wypominkami i o godz. 17.00. Ofiary na tace na wywóz śmieci z cmentarza.
Do 8 listopada włącznie Msze św. o godz. 17.00, po nich różaniec za zmarłych. Za nawiedzenie cmentarza i pozostałe warunki jak przy odpustach można uzyskać odpust zupełny i ofiarować go za zmarłych.
Dziękuję za sprzątnięcie kościoła z Borowskich Skórek.
W czwartek o godz. 9.00 do sprzątania kościoła zapraszam z Borowskich Michałów.
W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00 spotkanie z młodzieżą kl. VII i VIII przed Bierzmowaniem.