06 Kwi

Ogłoszenia na V niedzielę Wielkiego Postu

1. Dziękuję za przygotowanie stołu rekolekcyjnego Stanisławie Tomkiel, Alicji Kraszewskiej, Gertrudzie Derek, Krystynie Łapińskiej, Teresie Bondar i mojej mamie.
  2. Dziękuję wszystkim za udział w rekolekcjach wielkopostnych. Dziękuję Teresie Kowalewicz za zorganizowanie rekolekcji w szkole. Ks. Jarosławowi Ciuchna za przeprowadzenie rekolekcji.
  3. W piątek nie będzie drogi krzyżowej dla dorosłych. Zapraszam na drogę krzyżową ulicami Uhowa w Niedzielę Palmową o godz. 14.00 ul. Sportową, Cmentarną, Szkolną i Kościelną. Początek i zakończenie przy kościele zapraszam.
  4. W Niedzielę Palmową poświęcenie palm na każdej Mszy św. Na Mszy o 11.30 konkurs z nagrodami na najładniejszą palmę wykonana własnoręcznie. Gorzkich Żali nie będzie na tej Mszy św.
  5. Intencja dla kół żywego różańca: ,, O pojednanie w rodzinach i wśród sąsiadów”.
  6. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła z Borowskich Skórek. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania zapraszam z Borowskich Michałów.
  7. Dziękuję za złożone ofiary na kościół 750 zł.
  8. Dziękuję za ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego:
    Borowskie Wypychy, Cibory, Olki 266 zł.
    ul. Cicha, Leśna, Białostocka 495 zł.
    ul. Surażska 280 zł.
    ul. Kolejowa i Koszarka 166 zł.
    ul. Borowska 140 zł.
    Bóg zapłać.