29 Mar

Ogłoszenia na IV niedzielę Wielkiego Postu

  1. W czwartek odwiedzę osoby chore z komunią św., od godz. 14:00.
  2. Droga krzyżowa dla dzieci w środę o godz. 18:00.
  3. W piątek, sobotę i niedzielę w naszej parafii rekolekcje wielkopostne.
    Msze święte w piątek o godz. 9:00, 11:30 z rachunkiem sumienia dla dzieci i 18:00 z Drogą krzyżową dla dorosłych. W sobotę o godz. 9:00 po Mszy Gorzkie Żale, 11:30 dla dzieci, 14:00 w DPS i 18:00. W niedzielę porządek niedzielny. Zachęcam do spowiedzi w piątek i sobotę. Nie odkładajmy sakramentu pojednania na późniejszy czas.
  4. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła z Borowskich Wypychów. W czwartek na godz. 9:00 do sprzątania zapraszam z Borowskich Skórek.
  5. Dziękuję za ofiary złożone na kwiaty do grobu pańskiego z ul. Kościelnej, Cmentarnej, Szkolnej, Sportowej 607 zł.
  6. Duszpasterstwo Rodzin Archidiecezji Białostockiej zaprasza na spotkanie pt: „Miłość i inne sporty ekstremalne. Spotkanie z Paolo Curtazem włoskim autorem książek o tematyce religijnej, kaznodzieją od lat głoszącym konferencje, wykłady, prowadzącym rekolekcje dla małżeństw, odbędzie się 6 kwietnia o godz. 17:30 w kinie Ton. Na spotkanie zapraszamy młodzież, narzeczonych, małżonków.