20 Kwi

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego 21.04.2019 r.

1. Dziękuję Tomaszowi Januszyk za ofiarowanie świecy paschalnej.
    Dziękuję za sprzątnięcie kościoła z Bojar. W sobotę o godz. 9.00 do sprzątania kościoła zapraszam z ul. 1- go Maja numery parzyste.
  2. Uroczystość wielkanocną obchodzi się przez osiem dni (oktawa).
    W poniedziałek Msze św. jak w niedzielę. Ofiary na KUL i Centrum Pastoralno-katechetyczne w Białymstoku.
    Przez cały tydzień Msze św. o godz. 18.00. Po Mszach św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i kolejny dzień Nowenny do Bożego Miłosierdzia z koronką.
    W sobotę po Mszy św. o godz. 18.00 wieczór uwielbienia prowadzony przez zespół Odnowa z Białegostoku. Zapraszam.
    W piątek post nie obowiązuje.
    W przyszłą niedzielę święto Bożego Miłosierdzia. Po Mszy św. o godz. 9.00 spotkanie z rodzicami młodzieży, która w tym roku szykuje się do Bierzmowania.
  3. Z jałmużny wielkopostnej pozostało w parafii 1240 zł tj. połowa jałmużny i 160 zł. ze sprzedaży świec. Przygotuję paczki żywnościowe. Za złożone ofiary serdeczne Bóg zapłać.