01 Kwi

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego 1.04.2018 r.

 1. Dziękuję za ubranie grobu i ciemnicy Jerzemu Kraszewskiemu, Józefowi Dąbrowskiemu, Józefowi Danowskiemu, Stanisławowi Toczko, Henrykowi Kamińskiemu Wojciechowi Bielawskiemu. Dziękuję za ofiarowaną świecę paschalna Tomaszowi Januszyk. Dziękuję strażakom za czuwanie, wspólnocie Odnowy i całej procesji.
 2. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła z ul. 1-go Maja.
 3. Uroczystość Wielkanocną obchodzimy przez osiem dni(oktawa).
  W poniedziałek Msze św. jak w niedzielę. Ofiary na tacę na KUL i Centrum Pastoralno-Katechetyczne w Białymstoku. Przez cały tydzień Msze św. o godz. 18.00. Po Mszy wystawienie Najświętszego Sakramentu, kolejny dzień Nowenny do Bożego Miłosierdzia z koronką.
  W piątek pierwszy piątek miesiąca. Msze św. o godz. 7.00, 14.00 w DPS i 18.00. Osoby chore będę odwiedzał z komunią św. od godz. 9.00. Post nie obowiązuje.
  W przyszłą niedzielę święto Bożego Miłosierdzia. Ofiary do puszek na Caritas archidiecezjalną. Rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia. W sobotę Msze św. o godz. 7.00, 14.00 w DPS i 18.00. W sobotę do sprzątania kościoła zapraszam o godz. 9.00 z ul. Kolejowej i Koszarki.
 4. Intencja dla kół żywego różańca: „Za zmarłych z naszej parafii”.
 5. Ze sprzedaży świec i jałmużny wielkopostnej pozostało w parafii 845 zł. Zakupiono paczki żywnościowe dla 5 rodzin. Dziękuję dla Szymona i Beaty Warpechowskich za zakupienie produktów.