13 Cze

Niedziela Zesłania Ducha Świętego

1. Ofiary złożone dziś do puszek są przeznaczone na pomoc powodzianom na Bałkanach.
  2. Za odmówienie dziś hymnu: „O stworzycielu Duchu przyjdź” można uzyskać odpust zupełny. Niedziela Zesłania Ducha Świętego kończy okres wielkanocny.
  3. W poniedziałek święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła. Msze św. o godz. 7.00, 11.30 na cmentarzu w intencji zmarłych – taca na wywóz śmieci z cmentarza i o godz. 18.00.
  4. We wtorek wspomnienie bł. Bogumiła Bp, w środę św. Barnaby Apostoła. W czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. W piątek wspomnienie św. Antoniego z Padwy – odpust w Niewodnicy – informacje na tablicy ogłoszeń.
  5. W sobotę wspomnienie bł. Michała Kozala BM.
  6. W przyszłą niedzielę Uroczystość Najświętszej Trójcy. Zakończeni czasu spowiedzi i komunii św. wielkanocnej.
  7. Dziękuję za sprzątniecie kościoła z ul . Mickiewicza. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania zapraszam z ul. Mickiewicza od p. Skibko do kolei. Dziękuję za ofiarowane kwiaty z pogrzebu..
  8. Dziękuję za ofiary, które w tym tygodniu wpłynęły na kościół 1120 zł i 100 euro. Bóg zapłać.