19 Kwi

Niedziela Wielkanocna

1. Niech zmartwychwstały nasz Pan Jezus Chrystus będzie dla każdego z was źródłem radości i nadziei w życiu. Radosnych, spokojnych i szczęśliwych świąt, optymizmu i zdrowia dla wszystkich.
  2. Dziękuję wszystkim uczestniczącym w liturgii i wszystkim włączającym się w jej tworzenie. Dziękuję strażakom za całonocne czuwanie przy Jezusie zmartwychwstałym i wszystkim uczestniczącym w całonocnym czuwaniu. Dziękuję procesji.
  3. W przyszłą niedzielę kanonizacja wielkich papieży Jana Pawła II i Jana XXIII. Zapraszam na Mszę dziękczynną za kanonizację naszego wielkiego rodaka o godz. 9.00. zabierzmy ze sobą lampiony, które zapalimy od światła z Łagiewnik – Sanktuarium Bożego Miłosierdzia. Światło to zaniesiemy do naszych domów zapalając świece, gdy będziemy oglądali transmisję kanonizacji.
  4. Dziękuję za ofiary złożone na kościół 200 zł.
  5. Dziękuję za ofiary z jałmużny wielkopostnej i ze świec na kanonizację. Na święta zostały z tych ofiar zakupione produkty dla 7 rodzin naszej parafii. Bóg zapłać.
  6. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania kościoła zapraszam z ul. I Maja numery parzyste.