05 Kwi

Niedziela Wielkanocna 5.04.2015

1. Składam serdeczne życzenia wszystkim parafianom i gościom błogosławieństwa Bożego i mocy Bożej na każdy dzień.
    Dziękuję wszystkim uczestnikom liturgii i wszystkim, którzy ją tworzyli.
    Dziękuję strażakom za całonocne czuwanie przy grobie Jezusa Zmartwychwstałego.
    Dziękuję Tomaszowi Januszyk za ofiarowanie świecy paschalnej.
    Dziękuję Hannie Mierzwińskiej za przygotowanie nowych strojów uczestnikom białej procesji.
    Dziękuję za złożoną jałmużnę wielkopostną. Zostały przygotowane za nią paczki żywnościowe dla 8 rodzin.
    Całonocne czuwanie do godz. 6.00 ma charakter radosny. Zapraszam na godz. 23.00 na różaniec z rozważaniami i śpiewem.
  2. Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego obchodzi się przez 8 dni. Msze św. o godz. 7.00. Po Mszach św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i kolejne dni Nowenny do Bożego Miłosierdzia.
  3. W następną niedzielę Święto Bożego Miłosierdzia. Ofiary do puszek na KUL i Centrum Pastoralno-Katechetyczne w  Białymstoku.
  4. Na drugi dzień świąt będę przyjmował zapisy na wyjazd do zakopanego 4-5-6-7 maja. Koszt 360 zł z noclegami i wyżywieniem.