31 Maj

Niedziela Trójcy Przenajświętszej 31.05.2015 r.

1. Dziękuję za udział w nabożeństwach majowych w kościele i w domach. Zapraszam do uczestnictwa w nabożeństwach czerwcowych w tych samych godzinach jak w maju
  2. W poniedziałek wspomnienie św. Justyna M, w środę wspomnienie św. Karola Lwangi i Towarzyszy Mm.
    W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze św. o godz. 9.00, 11.30 z procesją i 18.00.
    Za uroczyste odśpiewanie hymnu:,, Przed tak wielkim sakramentem można uzyskać odpust zupełny.
    Od piątku do czwartku po Mszach św. o godz. 18.00 (oprócz niedzieli), nieszpory o Najświętszym Sakramencie i procesje eucharystyczne. W niedzielę nieszpory i procesja po sumie.
    W piątek wspomnienie św. Bonifacego Bp M, pierwszy piątek miesiąca Msze św. o godz. 7.00, 14.00 w DPS i 18.00.
    W sobotę pierwsza sobota miesiąca. Msze św. o godz. 14.00 w DPS i 18.00.
  3. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła i dekoracje rodzicom dzieci pierwszokomunijnych. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania kościoła zapraszam z Bojar.
  4. Dziękuję za ofiary złożone na kościół 200$ i 300 zł. Bóg zapłać.
    Dziękuję rodzinie Leszczyńskich za naprawę przy wejściu do kościoła.