30 Gru

Niedziela Świętej Rodziny 30.12.2018 r.

1. W poniedziałek św. Sylwestra. Ostatni dzień starego roku.
    Zapraszam na godz. 17.00 na nabożeństwo dziękczynno-błagalne i podsumowanie kończącego się roku.
    We wtorek Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi-Nowy Rok. Za odmówienie publiczne hymnu: „O Stworzycielu Duchu przyjdź” można uzyskać odpust zupełny. Msze św. o godz. 9.00, 11.30 i 17.00.
    W środę wspomnienie św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu Biskupów i Doktorów Kościoła.
    W piątek pierwszy piątek miesiąca. Msze św. o godz. 7.00, 14.00 w DPS i 17.00. Zapraszam do spowiedzi i komunii św. Osoby chore będę odwiedzał od godz. 9.00.
    W sobotę pierwsza sobota miesiąca. Msze św. o godz. 7.00 i 14.00 w DPS.
    W przyszłą niedzielę Uroczystość Objawienia Pańskiego-Trzech Króli. Taca na misje. Obrzęd poświęcenia kredy.
  2. Bóg zapłać za ofiary złożone na kościół z opłatków 5680 zł. Bóg zapłać.

Dziękuję za sprzątnięcie kościoła z ul. Polnej. W sobotę o godz. 9.00 do sprzątania kościoła zapraszam z ul. Spokojnej.

Kolęda:

Środa od godz. 9.00 Borowskie Wypychy, Olki i Cibory. Proszę po mnie przyjechać.

Czwartek od godz. 15.00 ul. Borowska od najwyższych numerów. Proszę po mnie przyjechać.