27 Gru

Niedziela Świętej Rodziny 27.12.2015 r.

1. Uroczystość Bożego Narodzenia ma swoją oktawę. Przez osiem dni radujemy się w liturgii obchodząc te uroczystość. Msze św. w dzień powszedni o godz. 7.00.
    W poniedziałek święto św. Młodzianków Męczenników. W czwartek nie będzie porannej Mszy św. Msze św. o godz. 14.00 w DPS i 17.00 w kościele z nabożeństwem dziękczynno-błagalnym na zakończenie roku i podsumowaniem całego roku życia naszej parafii
    W piątek Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze św. o godz. 9.00, 11.30 i 17.00. Post nie obowiązuje. Za odmówienie hymnu do Ducha świętego można uzyskać odpust zupełny.
    W sobotę wspomnienie św. Bazylego i Grzegorza z Nazjanzu biskupów i doktorów Kościoła – pierwsza sobota miesiąca. W przyszłą niedzielę po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu.
  2. Dziękuję za przygotowanie stołu rekolekcyjnego:Krystynie Łapińskiej, Jadwidze Łupińskiej, rodzinie Kraszewskich. Dziękuję szczególnie mojej mamie za przygotowania.
    Dziękuję za wykonanie dekoracji w kościele: Jerzemu Kraszwskiemu, Romualdowi Łapińkiemu, Stanisławowi Toczko, Zdzisławowi Grądzkiemu, Kazimierzowi Miśko, Adamowi Bukłaho, Józefowi Dąbrowskiemu, Henrykowi Kamińskiemu, Józefowi Danowkiemu, Lesławowi Beszta-Borowskiemu. Dziękuję za choinki do kościoła Robertowi Kowalewicz.
  3. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła z ul. 1-go Maja. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania kościoła zapraszam z ul. Kolejowej i Koszarki.
  4. Dziękuję za ofiary 400 zł. na kościół.
    Kolęda:
    poniedziałek od godz. 9.00 Bojary.
    wtorek od godz. 9.00 Borowskie Michały i Skórki. Początek od Borowskich Michałów kolonia, Borowskie Michały i Borowskie Skórki.
    środa od godz. 9.00 Borowskie Cibory, Olki i Wypychy
    czwartek od godz. 9.00 Borowskie Żaki
    sobota od godz. 9.00 ul. Borowska
    Bardzo proszę w te dni o przywiezienie i odwiezienie mnie z kolędy