27 Gru

Niedziela Świętej Rodziny 27.12.2015 r.

 1. Uroczystość Bożego Narodzenia ma swoją oktawę. Przez osiem dni radujemy się w liturgii obchodząc te uroczystość. Msze św. w dzień powszedni o godz. 7.00.
  W poniedziałek święto św. Młodzianków Męczenników. W czwartek nie będzie porannej Mszy św. Msze św. o godz. 14.00 w DPS i 17.00 w kościele z nabożeństwem dziękczynno-błagalnym na zakończenie roku i podsumowaniem całego roku życia naszej parafii
  W piątek Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze św. o godz. 9.00, 11.30 i 17.00. Post nie obowiązuje. Za odmówienie hymnu do Ducha świętego można uzyskać odpust zupełny.
  W sobotę wspomnienie św. Bazylego i Grzegorza z Nazjanzu biskupów i doktorów Kościoła – pierwsza sobota miesiąca. W przyszłą niedzielę po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu.
 2. Dziękuję za przygotowanie stołu rekolekcyjnego:Krystynie Łapińskiej, Jadwidze Łupińskiej, rodzinie Kraszewskich. Dziękuję szczególnie mojej mamie za przygotowania.
  Dziękuję za wykonanie dekoracji w kościele: Jerzemu Kraszwskiemu, Romualdowi Łapińkiemu, Stanisławowi Toczko, Zdzisławowi Grądzkiemu, Kazimierzowi Miśko, Adamowi Bukłaho, Józefowi Dąbrowskiemu, Henrykowi Kamińskiemu, Józefowi Danowkiemu, Lesławowi Beszta-Borowskiemu. Dziękuję za choinki do kościoła Robertowi Kowalewicz.
 3. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła z ul. 1-go Maja. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania kościoła zapraszam z ul. Kolejowej i Koszarki.
 4. Dziękuję za ofiary 400 zł. na kościół.
  Kolęda:
  poniedziałek od godz. 9.00 Bojary.
  wtorek od godz. 9.00 Borowskie Michały i Skórki. Początek od Borowskich Michałów kolonia, Borowskie Michały i Borowskie Skórki.
  środa od godz. 9.00 Borowskie Cibory, Olki i Wypychy
  czwartek od godz. 9.00 Borowskie Żaki
  sobota od godz. 9.00 ul. Borowska
  Bardzo proszę w te dni o przywiezienie i odwiezienie mnie z kolędy