28 Kwi

Niedziela Bożego Miłosierdzia

1. Ofiary złożone dziś do puszek na Caritas archidiecezjalną.
  2. W poniedziałek liturgiczna Uroczystość św. Wojciecha Bp męczennika Głównego Patrona Polski.
  3. O godz. 9.00 będziemy rozbierali dekoracje świąteczne proszę radnych o pomoc.
  4. We wtorek święto św. Katarzyny Sieneńskiej doktora Kościoła i Patronki Europy.
  5. W środę Uroczystość św. Jerzego męczennika Głównego Patrona Archidiecezji Białostockiej.
  6. Od czwartku rozpoczyna się miesiąc maj – Miesiąc Maryjny. Zachęcam do udziału w nabożeństwach majowych, w kościele o godz. 18.00, prywatnie w domach i w miejscach wspólnej modlitwy.
  7. W piątek pierwszy piątek miesiąca Msze o godz. 7.00, 14.00 w DPS i 18.00. Komunia u osób chorych od godz. 9.00.
  8. W sobotę Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Msze św. o godz. 9.00, 11.30, 14.00 w DPS i 18.00.
  9. W niedzielę odpust św. Wojciecha w naszej parafii. Zapraszam szczególnie na sumę odpustową – Msza w int. Strażaków i ich rodzin. Zapraszam poczty sztandarowe. Po Mszy procesja.
  10. Dziękuję za ofiarę 200 zł. Na kościół.
  11. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła z ul. I-go Maja. W piątek o godz. 19.00 do sprzątania zapraszam z ul. I-go Maja numery nieparzyste.
  12. Dzisiaj o godz. 21.00 przy pomniku papieża przed Katedrą Białostocką odbędzie się Apel ku czci Jana Pawła II pod przewodnictwem Arcybiskupa Edwarda Ozorowskiego Metropolity Białostockiego, prowadzony przez młodzież akademicką.