29 Maj

IX niedziela zwykła 29.05.2016 r.

 1. Dziękuję wszystkim, którzy w kościele i domach w miesiącu maju odmawiali Litanię do Najświętszej Maryi Panny. W czerwcu zachęcam do odmawiania Litanii do Najświętszego Serca pana Jezusa w kościele i o godz. 18.00 w dzień powszedni i w domach. W niedziele po sumie i po wieczornej Mszy św.
 2. W poniedziałek święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Archikatedralnej. We wtorek święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny. W środę wspomnienie św. Justyna Męczennika, dzień dziecka. W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała, błogosławieństwo ziół i kwiatów oraz błogosławieństwo dzieci.
  W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, pierwszy piątek miesiąca, post nie obowiązuje, Msze św. o godz. 7.00, 14.00 w DPS i o godz. 18.00. zachęcam do spowiedzi i komunii św. Będę odwiedzał osoby chore z komunią św. od godz. 9.00. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi panny. Msze św. o godz. 7.00, 14.00 w DPS i o godz. 18.00.
  W przyszłą niedzielę pierwsza niedziela miesiąca, procesji nie będzie.
 3. Dziękuję za ofiarę 100 zł. na kościół. Dziękuję za
  sprzątnięcie kościoła z Borowskich Ciborów. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania kościoła zapraszam z Borowskich Olków.
 4. Rada parafialna ogłasza:
  W sobotę 4 czerwca na godzinę 18:00 msza-niespodzianka dla Księdza Krzysztofa, z okazji 20 lat święceń kapłańskich.