31 Sty

IV niedziela zwykła 31.01.2021 r.

• We wtorek święto Ofiarowania Pańskiego-Matki Bożej Gromnicznej. Dzień Życia Konsekrowanego. Taca na zakony klauzurowe. Msze św. o godz. 9.00 i 17.00 z poświęceniem gromnic. Można nabyć gromnice w cenie 6 zł. para.
  • W środę wspomnienie św. Błażeja. Na Mszy św. o godz. 7.00 błogosławieństwo i modlitwy za osoby chore na gardło.
  • W piątek wspomnienie św. Agaty Dziewicy i Męczennicy. Pierwszy piątek miesiąca. Msza św. tyko o godz. 17.00 z obrzędem poświęcenia chleba i wody ku czci św. Agaty.
  • W sobotę wspomnienie św. Męczenników Pawła Miki i Towarzyszy. Pierwsza sobota miesiąca.
  • W niedzielę pierwsza niedziela miesiąca po sumie modlitwa kół różańcowych.
  • Dziękuję rodzinie Leszczyńskich za odgarnięcie śniegu oraz Januszowi Borowskiemu i Wiesławowi Tarasiuk.
  • Dziękuję za sprzątnięcie kościoła z ul. Polnej oraz kwiaty z pogrzebu.
  • W sobotę o godz. 9.00 do sprzątania kościoła zapraszam z ul. Spokojnej.
  • W przyszłą niedziele po Mszy św. o godz. 9.00 spotkanie z rodzicami dzieci przygotowującymi się do przyjęcia I Komunii św.
  • Dziękuję za rozebranie dekoracji w kościele: Maciejowi Mierzejewskiemu, Kazimierzowi Miśko, Sławomirowi Olszewskiemu, Henrykowi Kamińskiemu, Jerzemu Szyluk, Mirosławowi Szyluk, Wiesławowi i Celinie Maj, Krystynie Grabowskiej, Ryszardowi i Bożenie Puciłowskim.
  • Dziękuję za ofiary złożone na kościół podczas spotkań kolędowych w kościele 41350 zł i ofiary złożone dla mnie. Bóg zapłać.  W poniedziałek 8 lutego.