31 Sty

IV niedziela zwykła 31.01.2016

1.  We wtorek Święto Ofiarowania Pańskiego –Matki Bożej Gromnicznej – Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Msze święte o godz. 9.00, 11.30 i 17.00. Taca na zakony klauzurowe. Pożegnanie żłóbka.
    W środę wspomnienie świętego Błażeja. Na Mszy świętej o godz. 7.00 błogosławieństwo i modlitwa za ludzi chorych na gardło.
    W piątek wspomnienie św. Agaty dziewicy i męczennicy, poświęcenie chleba i wody na Mszach świętych o godz. 7.00 i 17.00. pierwszy piątek miesiąca. Osoby chore będę odwiedzał z komunią świętą od godz. 9.00.
    W sobotę wspomnienie św. Pawła Miki i towarzyszy męczenników, pierwsza sobota miesiąca. Msza święta o godz. 7.00.
    W przyszłą niedzielę pierwsza niedziela miesiąca. Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu. Taca na Fundusz Remontowo- Budowlany Archidiecezji Białostockiej.
  2. W przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godz. 9.00 chciałbym się spotkać z rodzicami młodzieży, która się przygotowuje do przyjęcia sakramentu Bierzmowania.
    W środę na godz. 9.00 zapraszam radnych do sprzątnięcia dekoracji świątecznych.
  3. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła z ul. Mickiewicza.
    W środę na godz. 16.00 do sprzątania kościoła zapraszam z ul. Surażskiej od strony rzeki.
  4. Można nabyć świece gromnice cena 5 zł para.