29 Sty

IV niedziela zwykła 29.01.2017 r.

1. We wtorek wspomnienie św. Jana Bosko kapłana. W czwartek święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej).
    Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Msze św. o godz. 9.00, 11.30 i 17.00. Taca na zakony klauzurowe.
    W piątek wspomnienie św. Błażeja. Pierwszy piątek miesiąca. Msze św. o godz. 7.00, 14.00 w Domu Pomocy Społecznej i 17.00. Na Mszy św. o godz. 7.00 poświęcenie świeci błogosławieństwo św. Błażeja patrona chorób gardła. Zachęcam do spowiedzi i komunii pierwszopiątkowej. Osoby chore będę odwiedzał z komunią św. od godz. 9.00.
    W sobotę pierwsza sobota miesiąca Msze św. o godz. 7.00 i 14.00 w Domu Pomocy Społecznej.
    W następną niedzielę taca na Fundusz Remontowo-budowlany Archidiecezji Białostockiej.
  2. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła z ul. 1- go Maja numery parzyste. Proszę radnych o rozebranie dekoracji świątecznych w sobotę o godz. 9.00. Do sprzątania kościoła zapraszam w sobotę o godz. 10.00 z ul. 1-go maja numery nieparzyste.
    Można nabyć gromnice w cenie 5 zł. para.
    Bóg zapłać za gościnne przyjęcie i złożone ofiary przy kolędzie.
  3. W przyszłą niedzielę na sumie poświęcenie wody i chleba ku ku czci św. Agaty.