28 Sty

IV niedziela zwykła 28.01.2018 r.

1. W poniedziałek wspomnienie bł. Bolesławy Marii Lament Zakonnicy.
    W środę wspomnienie św. Jana Bosko Kapłana.
    W czwartek osoby chore będę odwiedzał od godz. 9.00. z komunią św.
    W piątek święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Pierwszy piątek miesiąca. Post w tym dniu obowiązuje. Msze św. o godz. 9.00, 11.30 i 17.00 z obrzędem poświęcenia świec. Można nabyć świece gromnice w cenie 6 zł para. Taca w tym dniu na zakony klauzurowe.
    W sobotę wspomnienie św. Błażeja Biskupa i Męczennika. Obrzęd błogosławieństwa i modlitwy za chorych na gardło.
  2. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła z Borowskich Ciborów. O godz. 9.00 w sobotę zapraszam radnych i proszę o rozebranie dekoracji.
    W sobotę o godz. 9.00 do sprzątania kościoła zapraszam z Borowskich Olków.
  3. W następną niedzielę taca na Fundusz Remontowo – Budowlany Archidiecezji Białostockiej.
    W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00 spotkanie z młodzieżą kl. III gimnazjum przed sakramentem Bierzmowania.