06 Mar

IV niedziela Wielkiego Postu 6.03.2016 r.

1. Taca dzisiejsze przeznaczona jest na Kurie Metropolitalną Białostocką. Intencja dla Kół Żywego Różańca : „O owocne przeżycie rekolekcji w naszej parafii”.
    We wtorek Międzynarodowy Dzień Kobiet modlimy się w intencji niewiast.
    W przyszłą niedzielę 3 rocznica wyboru papieża Franciszka. Modlimy się w intencji Ojca Świętego.
  2. W piątek, sobotę i niedzielę rekolekcje wielkopostne w naszej parafii, które poprowadzi ks. Mirosław Szepiotko.
    Program
    Piątek Msze św. o godz. 9.00, 11.30 z udziałem dzieci i 17.00 Msza św. i Droga Krzyżowa.
    Dzieci rano w szkole mają dzień rekolekcyjny z Drogą Krzyżową.
    Sobota Msza św. o godz. 9.00, Gorzkie Żale, 11.30 Msza św. z udziałem dzieci i 17.00, o 14.00 w Domu Pomocy Społecznej Msza św.
    Niedziela Msze św. o godz. 9.00, 11.30 i 17.00. Zapraszam do uczestnictwa we wszystkie dni rekolekcjach i do spowiedzi świętej. Nie odkładajmy spowiedzi na niedzielę i czas późniejszy.
  3. Osoby chore oprócz tych, które odwiedzam w pierwszy piątek miesiąca odwiedzę w Wielkim Tygodniu.
  4. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła z ul. Borowskiej. Termin następnego sprzątania podam za tydzień. Dziękuję za ofiary w tym tygodniu złożone na kościół 300 zł. Bóg zapłać.