26 Kwi

IV niedziela wielkanocna 26.04.2015 r.

1. Po sumie procesja eucharystyczna. W przyszłą niedzielę procesji nie będzie. Po sumie w przyszłą niedzielę wystawienie Najświętszego Sakramentu.
    Rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Powołania Kapłańskie i Zakonne.
    W środę święto św. Katarzyny Sieneńskiej dziewicy i doktora kościoła, patronki Europy – 36 rocznica święceń J.E. ks. Abp Edwarda Ozorowskiego Metropolity Białostockiego
    W piątek pierwszy piątek miesiąca. Msze św. o godz. 7.00 i 17.00 – w int. strażaków i ich rodzin. Zapraszam wszystkich strażaków z rodzinami na Mszę św. o godz. 17.00.  W piątek jeszcze Msza święta o godz. 18.00 z nabożeństwem majowym.
    Osoby chore i starsze będę odwiedzał z komunią św. od godz. 9.00. Zachęcam do spowiedzi będę spowiadał przed mszami.
    Rozpoczyna się miesiąc maj poświęcony Matce Bożej. Zapraszam na Msze św. o godz. 18.00 z nabożeństwami majowymi. Proszę o udekorowanie krzyży i modlitwę przy nich w miesiącu maju.
    Na sobotę decyzją Episkopatu w tym roku przeniesiona jest Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. o godz. 9.00 i 18.00.
  2. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła z Borowskich Ciborów.
    W piątek na godz. 9.00 do sprzątania kościoła zapraszam z Borowskich Olków.