21 Gru

IV niedziela Adwentu 21.12.2014 r.

1. W poniedziałek i wtorek w naszej parafii rekolekcje adwentowe, które poprowadzi ks. Marek Lipiszko. Msze św. o godz. 9.00, 11.30 i 17.00, we wtorek także Msza św. w DPS o godz. 14.00. Zapraszam do udziału w rekolekcjach i spowiedzi.
    W środę będziemy dekorowali kościół od godz. 9.00 . Proszę o pomoc radnych. Sprzątanie kościoła od godz. 13.00 z ul. Mickiewicza od ul. Strażackiej do pana organisty. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła z ul. Mickiewicza.
    W środę Msza św. o godz. 16.00 na której podzielimy się opłatkiem. Wigilia ma charakter religijny: modlimy się, dzielimy opłatkiem nie spożywamy alkoholu.
  2. W czwartek Uroczystość Bożego Narodzenia Msza św. „Pasterka” o godz. 24.00. Od godz. 23.30 wspólne kolędowanie w kościele na które zapraszam. Taca z Pasterki na Fundusz Obrony Życia.
    Msze na pierwszy dzień świąt jeszcze o godz. 9.00, 11.30 i 14.00 w DPS. Mszy wieczornej na pierwszy dzień świąt nie będzie.
    W piątek drugi dzień świąt Święto św. Szczepana. W tym dniu jest udzielona dyspensa, można spożywać pokarmy mięsne. Taca na KUL i Centrum Formacji Pastoralno-Katechetycznej w Białymstoku. Obrzęd poświęcenia owsa. Msze św. o godz. 9.00, 11.30 i 17.00.
    W sobotę Święto św. Jana Apostoła i Ewangelisty. Msza św. o godz. 7.00 z obrzędem poświęcenia wina.
    W sobotę kolęda w Bojarach od godz. 9.00. Proszę po mnie przyjechać.
  3. Ze świec świątecznych pozostało w parafii kwota 306 zł, za
    które zakupiono paczki świątecznie dla 5 rodzin.
  4. Bóg zapłać za ofiarę 500 zł. na kościół.
  5. W niedzielę Święto św. Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa.
    Uroczystość Narodzenia Pańskiego obchodzi się przez osiem dni (oktawa). Zachęcam do udziału we Mszach św.