30 Kwi

III niedziela wielkanocna 30.04.2017 r.

1. Rozpoczyna się miesiąc maj poświęcony Matce Bożej.
    Proszę o udekorowanie krzyży i kapliczek. Zapraszam do odmawiania Litanii do Matki Bożej. W kościele nabożeństwo majowe w dzień powszedni po wieczornej Mszy św. o godz. 18.00. w niedzielę po sumie i po wieczornej Mszy św.
  2. We wtorek wspomnienie św. Atanazego Biskupa i Doktora Kościoła. Na Mszy wieczornej o godz. 18.00 J.E. ks. Bp. Henryk Ciereszko udzieli sakramentu Bierzmowania młodzieży naszej parafii. W poniedziałek o godz. 19.00 sprzątanie i dekorowanie kościoła przed Bierzmowaniem przez rodziców i młodzież.
    W środę Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, Głównej Patronki Polski. Msze św. o godz. 9.00, 11.30 i 18.00. w czwartek wspomnienie św. Floriana Męczennika.
    W piątek pierwszy piątek miesiąca. Msze św. o godz. 7.00, 14 w DPS i 18.00. zapraszam do komunii i spowiedzi. Spowiedź u osób chorych od godz. 9.00.
    W sobotę pierwsza sobota miesiąca – święto św. Apostołów Filipa i Jakuba. Msze św. o godz. 7.00, 14.00 w DPS i 18.00. Msza św. o godz. 18.00 w intencji strażaków. Zapraszam strażaków z rodzinami i poczty sztandarowe.
  3. Dziękuję za rozebranie dekoracji: Jerzemu Kraszewskiemu Stanisławowi Toczko, Zdzisławowi Grądzkiemu, Józefowi Dąbrowskiemu, Henrykowi Kamińskiemu. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła i kwiaty z rodzin państwa młodych. W sobotę o godz. 9.00 do sprzątania kościoła zapraszam z ul. Białostockiej numery parzyste.
  4. Dziękuję za ofiarę 100 zł. na kościół, ofiary na pomoc Syrii 1080 zł i Taca na kościół 12000 zł. Bóg zapłać.