10 Kwi

III niedziela wielkanocna 10.04.2016 r.

1. We wtorek 35 rocznica święceń biskupich J.E ks. Abp. seniora Stanisława Szymeckiego polecamy go w modlitwie.
    W środę Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńkiej.
    W następną niedzielę ofiary na tacę na Seminarium Duchowne w Białymstoku.
  2. 20 kwietnia (środa) w naszej parafii dzień wizytacji kanonicznej J.E. ks. Abp. Edwarda Ozorowskiego.
    Program wizytacji:

11.00 przywitanie we wsi Bojary
    11.30 spotkanie we wsi Borowskie Olki przy krzyżu bł. ks. Antoniego Beszty-Borowskiego z mieszkańcami. Proszę strażaków o pomoc i asystowanie w czasie przejazdu z Bojar do Borowskich Olków i następnie do Borowskich Michałów.
    12.00 spotkanie w remizie z mieszkańcami Borowskich Skórek i Michałów. Proszę strażaków o asystowanie przy przejeździe do szkoły w Uhowie.
    12.45 spotkane w szkole w Uhowie
    14.30 spotkanie w Domu Pomocy Społecznej
    18.00 Msza św. w kościele z udzieleniem sakramentu Bierzmowania.

Po Mszy św. kościele spotkanie z
    – Radą Parafialną
    – Ministrantami
    – Procesją
    – Koło Caritas
    – Kołami Żywego Różańca
    – Strażakami
    – Wspólnotą modlitewną Odnowy w Duchu Świętym

Bardzo proszę o obecność w kościele i na wcześniejszych spotkaniach. Proszę o udekorowanie ulic, kapliczek i krzyży

3. Dziękuję za sprzątnięcie dekoracji Jerzemu Kraszewskiemu, Józefowi Dąbrowskiemu, Henrykowi Kamińskiemu,  Stanisławowi Toczko, Zdzisławowi Grądzkiemu, Romualdowi Łapińskiemu
  4. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła z ul. Sportowej. Następne sprzątanie i dekorowanie kościoła przez młodzież przed Bierzmowaniem i rodziców
  5. W sobotę na godz. 11.00 zapraszam chłopców od kl. III szkoły podstawowej, którzy chcieliby zostać ministrantami. Spotkanie w kościele.