19 Sty

II niedziela zwykła 19.01.2020 r.

We wtorek wspomnienie św. Agnieszki Dziewicy Męczennicy.
W piątek wspomnienie św. Franciszka Salezego, Biskupa i Doktora Kościoła.
W sobotę święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan.
Dziękuję za sprzątnięcie kościoła ul. Polnej i kwiaty z pogrzebu.
W sobotę o godz. 9.00 do sprzątania kościoła zapraszam z ul. Spokojnej.

Kolęda:

Poniedziałek od godz. 15.00 Koszarka i ul. Kolejowa. Początek od Koszarki. Proszę po mnie przyjechać.
Wtorek od godz. 15.00 ul. 1-go Maja numery parzyste. Początek od fermy. Proszę po mnie przyjechać.
Środa od godz. 15.00 ul. 1-go Maja numery nieparzyste. Początek od fermy. Proszę po mnie przyjechać.
Czwartek od godz. 15.00 ul. Mickiewicza numery parzyste od kolei do państwa Skibko. Proszę po mnie przyjechać.
Piątek od godz. 15.00 ul. Mickiewicza numery parzyste do końca. Proszę po mnie przyjechać.
Sobota od godz. 15.00 ul. Mickiewicza numery nieparzyste od kolei do pana Tomkiel. Proszę po mnie przyjechać.