18 Sty

II niedziela zwykła 18.01.2015 r.

1. Od dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.
  2. W poniedziałek wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara Bp
    W środę wspomnienie św. Agnieszki Dz. M.
    W sobotę wspomnienie św. Franciszka Salezego Bp. Dr.
    W poniedziałek dzień imienin J.E. ks. Biskupa Henryka Ciereszki. Polecamy Bogu w modlitwie dostojnego solenizanta.
  3. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła z ul. Surażskiej. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania kościoła zapraszam z ul. Surażskiej od strony Domu Pomocy Społecznej.
  4. Kolęda w tym tygodniu:
    Poniedziałek od godz. 15.00 ul. 1-go Maja numery parzyste. Początek od Fermy. Proszę po mnie przyjechać.
    Wtorek od godz. 15.00 ul. 1-go Maja numery nieparzyste. Początek od fermy. Proszę po mnie przyjechać.
    Środa od godz. 15.00 ul. Mickiewicza numery parzyste od kolei do państwa Skibko.
    Czwartek od godz. 15.00 ul. Mickiewicza numery nieparzyste od kolei do państwa Tomkiel.
    Piątek od godz. 15.00 ul. Mickiewicza parzyste do końca. Proszę po mnie przyjechać.
    Sobota od godz. 15.00 ul. Mickiewicza numery nieparzyste do końca. Proszę po mnie przyjechać.
    Podsumowanie kolędy za 2 tygodnie.