17 Sty

II niedziela zwykła 1.01.2016 r.

1. We wtorek wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara Biskupa. Dzień imienin J.E. ks. Biskupa Henryka Ciereszki. Dostojnego solenizanta polecamy w modlitwie Bogu.
    W czwartek wspomnienie św. Agnieszki Dziewicy i Męczennicy
  2. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła z ul. Mickiewicza.
    W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania kościoła zapraszam z ul Mickiewicza od kolei do państwa Skibko.
    Spotkania modlitewne Odnowy w Duchu Świętym będą we wtorki o godz. 18.00 w domu parafialnym.
  3. Kolęda
    Poniedziałek od godz. 15.00 ul. Kolejowa i Koszarka. Początek od Koszarki. Proszę po mnie przyjechać.
    Wtorek od godz. 15.00 ul. 1-go Maja numery parzyste . początek od fermy. Proszę po mnie przyjechać.
    Środa od godz. 15.00 ul. 1-go Maja numery nieparzyste . Początek od fermy . Proszę po mnie przyjechać.
    Czwartek od godz. 15.00 ul. Mickiewicza numery parzyste od kolei do p. Skibko.
    Piątek od. godz. 15.00 ul. Mickiewicza numery nieparzyste od kolei do państwa Tomkiel.
    Sobota od godz. 9.00 ul. Mickiewicza numery parzyste do końca. Proszę po mnie przyjechać.
    Wtorek 26.01., od godz. 15.00 ul Mickiewicza numery nieparzyste do pana organisty. Proszę po mnie przyjechać.