01 Mar

II niedziela Wielkiego Postu 1.03.2015 r.

1. Intencja dla kół żywego różańca:,, O zgodę i pojednanie w rodzinach”.
    Przeżywamy dziś Narodowy Dzień Żołnierzy Wyklętych. Niech Pan Bóg da im wieczną nagrodę w niebie za ich ofiarę życia w walce o wolność Ojczyzny.
    Taca dzisiejsza przeznaczona jest na Kurię Metropolitalną Białostocką. Ofiary do puszek na misje św.
  2. W środę Uroczystość św. Kazimierza królewicza głównego
    patrona białostockiej prowincji kościelnej.
    W piątek pierwszy piątek miesiąca. Osoby chore będę odwiedzał z komunią św. od godz. 9.00.
    W sobotę pierwsza sobota miesiąca. Msza św. o godz. 7.00.
    W przyszłą niedzielę po sumie spotkanie z rodzicami młodzieży, która przygotowuje się do sakramentu Bierzmowania. Bierzmowanie 22 kwietnia o godz. 18.00. Sakramentu udzieli ks. bp. Henryk Ciereszko.
  3. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła z ul. Białostockiej. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania kościoła zapraszam z ul. Białostockiej numery nieparzyste.
  4. Na ołtarzu św. Wojciecha są wyłożone świece wielkanocne-paschałki cena 8 zł. ofiary przeznaczone na cele charytatywne.