05 Sty

II niedziela po Narodzeniu Pańskim 5.01.2020 r.

W poniedziałek Uroczystość Objawienia Pańskiego. Trzech Króli. Obrzęd poświęcenia kredy.
* W przyszłą niedzielę święto Chrztu Pańskiego. Kończy się okres Bożego Narodzenia.
Dekoracje pozostaną do Matki Bożej Gromnicznej.
W przyszłą niedzielę na sumie odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych i wyznanie wiary dzieci przygotowujących się w naszej parafii do pierwszej Komunii św. Dzieci zabierają ze sobą świece z Chrztu św.
Zapraszam na przemarsz orszaku trzech króli. Msza św. o godz. 11.00 w Białostockiej Katedrze. Zbiórka przed pałacem Branickich o godz. 12.15.
Dziękuję za złożone ofiary 500 zł. Bóg zapłać.
Dziękuję za sprzątniecie kościoła z ul. Surażskiej.
W sobotę o godz. 9.00 do sprzątania kościoła zapraszam z ul. Surażskiej od strony DPS.
Intencja dla kół żywego różańca: „O błogosławieństwo Boże w nowym roku dla Ojczyzny i polaków”.

Kolęda:

Wtorek od godz. 16.00 ul. Białostocka (numery parzyste). Początek od numerów najwyższych.
Środa od godz. 15.00ul. Białostocka (numery nieparzyste). Początek do numeru 57.
Czwartek od godz. 15.00 ul. Surażska (numery nieparzyste). Początek od DPS. Proszę po mnie przyjechać,
Piątek od godz. 15.00 ul. Surażska (numery parzyste). Początek od DPS. Proszę po mnie przyjechać,
Sobota od godz. 16.00 ul. Polna. Początek od numeru 1.