03 Sty

II niedziela po Narodzeniu Pańskim 3.01.2021 r.

• W środę Uroczystość Objawienia Pańskiego. Obrzęd poświęcenia kredy. Msze św. jak w niedzielę. Taca na misje.
  • W przyszłą niedzielę – niedziela Chrztu Pańskiego. Dziękujemy za łaskę Chrztu, za rodziców chrzestnych. Kończy się okres Narodzenia Pańskiego. Dekoracje i śpiew kolęd pozostaną do Matki Bożej Gromnicznej.
  • Dziś po sumie wystawienie najświętszego sakramentu i modlitwa kół żywego różańca. Intencja dla kół żywego różańca: „O zdrowie w rodzinach”.
  • Dziękuję za sprzątnięcie kościoła z ul. Mickiewicza.
  • W sobotę o godz. 9.00 do sprzątania kościoła zaprasza z ul. Mickiewicza od państwa Skibko do końca.
  • Zapraszam na spotkania kolędowe mieszkańców ul. Borowskiej, Białostockiej, Surażskiej numery parzyste, i Borowskich Żaków na godz. 17.00 w kościele. Porządek kolędy na stronie internetowej.