03 Sty

II niedziela po Narodzeniu Pańskim 3.01.2016 r.

1. W środę Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze św. o godz. 9.00, 11.30 i 17.00, poświęcenie kredy, Misyjny Dzień Dzieci. Taca na misje święte
  2. W następną niedzielę Święto Chrztu Pańskiego. Kończy się liturgiczny obchód Bożego Narodzenia. Dekoracje pozostaną do Matki Bożej Gromnicznej.Na sumę zapraszam dzieci, które w tym roku przyjmą pierwszą komunię świętą. Dzieci zabiorą ze sobą świece z chrztu świętego, aby odnowić przyrzeczenia chrzcielne.
  3. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła z ul. Kolejowej i Koszarki. W sobotę do sprzątania kościoła zapraszam z ul. Mickiewicza od państwa Ciszewskich do ul. Strażackiej.

Intencja dla kół żywego różańca: „O powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii.”.

Kolęda

Poniedziałek od godz. 15.00 ul. Białostocka numery parzyste od największych

Wtorek od godz. 15.00 ul. Białostocka od numeru 57 do początku

Czwartek od godz. 15.00 ul. Surażska numery parzyste, początek od strony DPS. Proszę po mnie przyjechać

Piątek od godz. 15.00 ul. Surażska numery nieparzyste, początek od DPS. Proszę po mnie przyjechać.

Sobota od godz. 15.00 ul. Polna od numeru 1