06 Gru

II niedziela Adwentu 6.12.2015

1. Na sumie poświęcenie różańców dla dzieci, które przygotowuję się do przyjęcia pierwszej komunii świętej. Na plebanii po sumie spotkanie rady parafialnej.
  2. W poniedziałek wspomnienie św. Ambrożego Biskupa i doktora kościoła. We wtorek Uroczystość Niepokalanego poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. o godz. 9.00, 14.00 w DPS i 17.00.
    W następną niedzielę błogosławieństwo matek oczekujących potomstwa. W następną niedzielę ofiary do puszek na potrzeby Kościoła na wschodzie.
    Intencja dla kół żywego różańca: „Za ludzi chorych z naszej parafii”.
  3. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła z Borowskich Skórek. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania kościoła zapraszam Z Borowskich Michałów.
    Spotkania modlitewne Odnowy w Duchu Świętym będą w poniedziałki o godz. 18.00 w kościele. Serdecznie wszystkich zapraszam.