30 Lis

I niedziela Adwentu 30.11.2014 r.

1. Rozpoczął się czas Adwentu – radosnego oczekiwania na przyjście Pana Jezusa, czas prostowania swojego życia.
    Zachęcam do powstrzymania się od picia alkoholu.
    Rekolekcje Adwentowe w naszej parafii 22 i 23 grudnia (poniedziałek  i wtorek po IV niedzieli Adwentu).
    Rekolekcje poprowadzi ks. Jerzy Ostrowski.
  2. Dziś po sumie poświęcenie książeczek do nabożeństwa dla dzieci kl. III. Po sumie na plebanii spotkanie Rady Parafialnej.
  3. Zapraszam do udziału w Mszach św. Roratnich – Mszach o Matce Bożej w okresie Adwentu w środy i soboty o godz. 17.00. Zabieramy ze sobą lampiony.
    Pozostałe Msze w dzień powszedni o godz. 7.00, w niedzielę o godz. 9.00, 11.30, i 17.00.
    W środę wspomnienie św. Franciszka Ksawerego kap.
    W piątek pierwszy piątek miesiąca Msze św. o godz. 7.00, 14.00 w DPS i o godz. 17.00. Komunia u osób chorych od godz. 9.00.
    W sobotę wspomnienie św. Mikołaja – pierwsza sobota miesiąca.
  4. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła z ul. 1-go Maja w sobotę do sprzątania zapraszam z ul 1-go Maja numery nieparzyste.
  5. W przyszłą niedzielę pierwsza niedziela miesiąca taca na Kurię Metropolitalną, po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu.