29 Lis

I niedziela Adwentu 29.11.2020 r.

• Rozpoczyna się Adwent, czas radosnego i pobożnego oczekiwania na przyjście Pana Jezusa. Zachęcam, aby w tym czasie powstrzymać się od picia alkoholu.
  • Rekolekcje adwentowe 21 i 22 grudnia tj. poniedziałek i wtorek. Poprowadzi je ks. Rafał Arciszewski.
  • Opłatki można nabyć po Mszach św. w kościele i w tygodniu na plebani. Ofiary przeznaczone są na potrzeby parafii.
  • Msze roratnie o Matce Bożej w okresie Adwentu w środy o godz. 17.00. W dzień powszedni Msze św. o godz. 7.00. W soboty o godz. 7.00 i 17.00.
  • W poniedziałek święto św. Andrzeja Apostoła.
  • W czwartek wspomnienie św. Franciszka Ksawerego, Kapłana.
  • W piątek pierwszy piątek miesiąca. Msze św. o godz. 7.00, 7.30 (intencja z DPS) i 17.00. Osoby chore będę odwiedzał od godz. 9.00.
  • W sobotę pierwsza sobota miesiąca. Msze św. o godz. 7.00 (intencja z DPS ) i 17.00.
  • W przyszłą niedzielę taca przeznaczona na potrzeby Archidiecezji i puszka na kościół na wschodzie.
  • Dziękuję za sprzątnięcie kościoła z ul. 1-go maja.
  • W sobotę o godz. 9.00 do sprzątania kościoła zapraszam z ul. 1-go Maja numery nieparzyste.
  • Dziękuję za ofiary złożone w tygodniu na kościół 250 zł. Bóg zapłać.
  • Dziękuję Małgorzacie Bielawskiej za przygotowanie wieńca adwentowego.
  • Dziękuję Januszowi Borowskiemu za ofiarowanie podstawy pod monstrancję.
  • Są do nabycia świece Caritas na stół świąteczny. Cena 8 zł mała i 15 zł duża. W parafii dla osób najbardziej potrzebujących pozostanie ze sprzedaży odpowiednio 2.50 i 4 zł od 1 świecy.