01 Gru

I niedziela Adwentu 1.12.2019 r.

Rozpoczyna się Adwent, czas radosnego oczekiwania na przyjście Pana Jezusa. Zachęcam do dobrych postanowień i powstrzymania się od picia alkoholu.
Rekolekcje Adwentowe w naszej parafii 20 i 21 grudnia (piątek i sobota). Poprowadzi je ks. Artur Garbecki.
Zapraszam na Msze św. roratnie (Msze o Matce Bożej) w środy i soboty o godz. 17.00. Zabieramy ze sobą lampiony.
We wtorek wspomnienie św. Franciszka Ksawerego, Kapłana.
W środę i sobotę Msze św. o godz. 17.00 (Msze roratnie).
W piątek wspomnienie św. Mikołaja Biskupa, pierwszy piątek miesiąca. Msze św. o godz. 7.00 , 14.00 w DPS i 17.00. Od godz. 9.00 będę odwiedzał chorych z Komunią św.
W sobotę wspomnienie św. Ambrożego Biskupa i Doktora Kościoła.
W przyszłą niedzielę Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Po sumie poświęcenie szkaplerzy dla dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii św.
Puszka w przyszłą niedzielę na Kościół na wschodzie.
Intencja dla kół żywego różańca: „Za osoby chore z naszej parafii”.
Dziękuję za sprzątnięcie kościoła z ul Kolejowej i Koszarki.
W sobotę o godz. 9.00 do sprzątania kościoła zapraszam z ul. Mickiewicza od pani Ciszewskiej do ul. Strażackiej.