03 Wrz

XXII niedziela zwykła 3.09.2017 r.

1. Dziękuję wszystkim, którzy zorganizowali tę piękną uroczystość, radnym, strażakom, chórowi, procesji, ks. Adamowi Szot.Proszę po procesji chorągwie włożyć w pokrowce.
    Intencja dla kół żywego różańca: „Za wszystkich zmarłych proboszczów naszej parafii”.
    W poniedziałek o godz. 8.00 Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego. Zapraszam dzieci, rodziców i nauczycieli.
    Na Mszy św. błogosławieństwo tornistrów i dzieci z zerówki i kl. I
    We wtorek o godz. 19.00 w kościele pierwsze po wakacjach spotkanie modlitewne wspólnoty Odnowy w Duchu świętym. Zapraszam wszystkich chętnych na spotkanie.
    W piątek święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. o godz. 7.00 i 18.00. podczas Mszy św. obrzęd błogosławieństwa ziarna siewnego.
    W przyszłą niedzielę taca na Kurię Metropolitalną Białostocką, ofiary do puszek na KUL i Centrum Pastoralno-katechetyczne w Białymstoku.
  2. Dziękuję za ofiary złożone na kościół 100 zł. Bóg zapłać.
  3. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła i kwiaty z ul. 1-go Maja.
    W sobotę o godz. 9.00 do sprzątania kościoła zapraszam z ul. Kolejowej i Koszarki.